Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø40mm Art: 201312N040
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø40mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N040
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N040
Op voorraad
 86,75 excl. BTW
( 104,97 incl. BTW)