Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø36mm Art: 201312N036
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø36mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N036
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N036
Op voorraad
 60,25 excl. BTW
( 72,90 incl. BTW)