Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø34mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line55 Art: 201313N034
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201313N034
Op voorraad
 65,74 excl. BTW
( 79,55 incl. BTW)