Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø33mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line55 Art: 201313N033
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201313N033
Op voorraad
 62,40 excl. BTW
( 75,50 incl. BTW)