Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø30mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line55 Art: 201313N030
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201313N030
Op voorraad
 59,18 excl. BTW
( 71,61 incl. BTW)