Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø28mm Art: 201312N028
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø28mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N028
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N028
Op voorraad
 48,97 excl. BTW
( 59,25 incl. BTW)