Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø26mm Art: 201312N026
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø26mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N026
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N026
Op voorraad
 45,26 excl. BTW
( 54,76 incl. BTW)