Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55 mm, Blue-Line55 Ø22mm Art: 201313N022
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø22mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line55 Art: 201313N022
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201313N022
Op voorraad
 46,60 excl. BTW
( 56,39 incl. BTW)