Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55 mm, Blue-Line55 Ø20mm Art: 201313N020
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø20mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line55 Art: 201313N020
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201313N020
Op voorraad
 42,41 excl. BTW
( 51,32 incl. BTW)