Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø58mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line55 Art: 201313N058
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201313N058
Op voorraad
 119,35 excl. BTW
( 144,41 incl. BTW)