Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø53mm Art: 201312N053
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø53mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N053
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N053
Op voorraad
 96,80 excl. BTW
( 117,13 incl. BTW)