Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø48mm Art: 201312N048
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø48mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N048
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N048
Op voorraad
 76,00 excl. BTW
( 91,96 incl. BTW)