Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30 mm, Blue-Line30 Ø44mm Art: 201312N044
Karnasch HSS-XE+DURABLUE-gecoate Kernboor Ø44mm snijdiepte 30 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line30 Art: 201312N044
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201312N044
Op voorraad
 69,20 excl. BTW
( 83,73 incl. BTW)