Karnasch HSS-XE+DURABLUE gecoate Kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 80 mm, Blue-Line80 Ø23mm Art: 201185N023
Karnasch HSS-XE+DURABLUE gecoate Kernboor Ø23mm snijdiepte 80 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Blue-Line80 Art: 201185N023
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201185N023
Op voorraad
 50,55 excl. BTW
( 61,17 incl. BTW)