Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55mm, Gold-Line55 Ø58mm Art: 201270N058
Karnasch HSS-XE kernboor Ø58mm snijdiepte 55mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line55 Art: 201270N058
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201270N058
Op voorraad
 114,15 excl. BTW
( 138,12 incl. BTW)