Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30mm, Gold-Line30 Ø56mm Art: 201260N056
Karnasch HSS-XE kernboor Ø56mm snijdiepte 30mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line30 Art: 201260N056
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201260N056
Op voorraad
 39,10 excl. BTW
( 47,31 incl. BTW)