Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30mm, Gold-Line30 Ø54mm Art: 201260N054
Karnasch HSS-XE kernboor Ø54mm snijdiepte 30mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line30 Art: 201260N054
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201260N054
Op voorraad
 71,25 excl. BTW
( 86,21 incl. BTW)