Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55mm, Gold-Line55 Ø45mm Art: 201270N045
Karnasch HSS-XE kernboor Ø45mm snijdiepte 55mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line55 Art: 201270N045
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201270N045
Op voorraad
 87,34 excl. BTW
( 105,68 incl. BTW)