Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30mm, Gold-Line30 Ø44mm Art: 201260N044
Karnasch HSS-XE kernboor Ø44mm snijdiepte 30mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line30 Art: 201260N044
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201260N044
Op voorraad
 70,14 excl. BTW
( 84,87 incl. BTW)