Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30mm, Gold-Line30 Ø43mm Art: 201260N043
Karnasch HSS-XE kernboor Ø43mm snijdiepte 30mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line30 Art: 201260N043
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201260N043
Op voorraad
 63,86 excl. BTW
( 77,27 incl. BTW)