Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55mm, Gold-Line55 Ø40mm Art: 201270N040
Karnasch HSS-XE kernboor Ø40mm snijdiepte 55mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line55 Art: 201270N040
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201270N040
Op voorraad
 73,53 excl. BTW
( 88,97 incl. BTW)