Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 110mm, Gold-Line110 Ø40mm Art: 201280N040
Karnasch HSS-XE kernboor Ø40mm snijdiepte 110mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line110 Art: 201280N040
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201280N040
Op voorraad
 122,35 excl. BTW
( 148,04 incl. BTW)