Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55mm, Gold-Line55 Ø39mm Art: 201270N039
Karnasch HSS-XE kernboor Ø39mm snijdiepte 55mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line55 Art: 201270N039
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201270N039
Op voorraad
 67,24 excl. BTW
( 81,36 incl. BTW)