Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 110mm, Gold-Line110 Ø38mm Art: 201280N038
Karnasch HSS-XE kernboor Ø38mm snijdiepte 110mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line110 Art: 201280N038
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201280N038
Op voorraad
 66,55 excl. BTW
( 80,53 incl. BTW)