Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30mm, Gold-Line30 Ø34mm Art: 201260N034
Karnasch HSS-XE kernboor Ø34mm snijdiepte 30mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line30 Art: 201260N034
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201260N034
Op voorraad
 42,68 excl. BTW
( 51,64 incl. BTW)