Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55mm, Gold-Line55 Ø31mm Art: 201270N031
Karnasch HSS-XE kernboor Ø31mm snijdiepte 55mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line55 Art: 201270N031
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201270N031
Op voorraad
 47,19 excl. BTW
( 57,10 incl. BTW)