Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 30mm, Gold-Line30 Ø31mm Art: 201260N031
Karnasch HSS-XE kernboor Ø31mm snijdiepte 30mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line30 Art: 201260N031
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201260N031
Op voorraad
 38,75 excl. BTW
( 46,89 incl. BTW)