Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 110mm, Gold-Line110 Ø27mm Art: 201280N027
Karnasch HSS-XE kernboor Ø27mm snijdiepte 110mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line110 Art: 201280N027
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201280N027
Op voorraad
 86,11 excl. BTW
( 104,19 incl. BTW)