Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 80mm, Gold-Line80 Ø26mm Art: 201285N026
Karnasch HSS-XE kernboor Ø26mm snijdiepte 80mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line80 Art: 201285N026
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201285N026
Op voorraad
 64,23 excl. BTW
( 77,72 incl. BTW)