Karnasch HSS-XE kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 55mm, Gold-Line55 Ø18mm Art: 201270N018
Karnasch HSS-XE kernboor Ø18mm snijdiepte 55mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Gold-Line55 Art: 201270N018
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201270N018
Op voorraad
 31,23 excl. BTW
( 37,79 incl. BTW)