Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 40 mm, Hard-Line40 Ø57mm Art: 201315N057
Karnasch HM kernboor Ø57mm snijdiepte 40 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Hard-Line40 Art: 201315N057
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201315N057
Op voorraad
 89,87 excl. BTW
( 108,74 incl. BTW)