Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19 mm, snijdiepte 55 mm, Hard-Line55 Ø46mm Art: 201316N046
Karnasch HM kernboor Ø46mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19 mm, Hard-Line55 Art: 201316N046
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201316N046
Op voorraad
 73,64 excl. BTW
( 89,10 incl. BTW)