Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19 mm, snijdiepte 55 mm, Hard-Line55 Ø32mm Art: 201316N032
Karnasch HM kernboor Ø32mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19 mm, Hard-Line55 Art: 201316N032
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201316N032
Op voorraad
 49,67 excl. BTW
( 60,10 incl. BTW)