Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 40 mm, Hard-Line40 Ø26mm Art: 201315N026
Karnasch HM kernboor Ø26mm snijdiepte 40 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Hard-Line40 Art: 201315N026
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201315N026
Op voorraad
 37,89 excl. BTW
( 45,85 incl. BTW)