Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19 mm, snijdiepte 55 mm, Hard-Line55 Ø26,5mm Art: 201316N0265
Karnasch HM kernboor Ø26,5mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19 mm, Hard-Line55 Art: 201316N0265
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201316N0265
Op voorraad
 42,25 excl. BTW
( 51,12 incl. BTW)