Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 40 mm, Hard-Line40 Ø22mm Art: 201315N022
Karnasch HM kernboor Ø22mm snijdiepte 40 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Hard-Line40 Art: 201315N022
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201315N022
Op voorraad
 35,91 excl. BTW
( 43,45 incl. BTW)