Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19 mm, snijdiepte 110 mm, Hard-Line110 Ø16mm Art: 201660N016
Karnasch HM kernboor Ø16mm snijdiepte 110 mm, Nitto/Uni-opname 19 mm, Hard-Line110 Art: 201660N016
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201660N016
Op voorraad
 81,11 excl. BTW
( 98,14 incl. BTW)