Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19 mm, snijdiepte 110 mm, Hard-Line110 Ø15mm Art: 201660N015
Karnasch HM kernboor Ø15mm snijdiepte 110 mm, Nitto/Uni-opname 19 mm, Hard-Line110 Art: 201660N015
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201660N015
Op voorraad
 42,35 excl. BTW
( 51,24 incl. BTW)