Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19mm, snijdiepte 40 mm, Hard-Line40 Ø14mm Art: 201315N014
Karnasch HM kernboor Ø14mm snijdiepte 40 mm, Nitto/Uni-opname 19mm, Hard-Line40 Art: 201315N014
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201315N014
Op voorraad
 34,99 excl. BTW
( 42,34 incl. BTW)