Karnasch HM kernboor, Nitto/Uni-opname 19 mm, snijdiepte 55 mm, Hard-Line55 Ø12mm Art: 201316N012
Karnasch HM kernboor Ø12mm snijdiepte 55 mm, Nitto/Uni-opname 19 mm, Hard-Line55 Art: 201316N012
  • Alleen zakelijk
Artikel: 201316N012
Op voorraad
 38,59 excl. BTW
( 46,69 incl. BTW)